DOĞANŞEHİR

DOĞANŞEHİR kilitli parke, DOĞANŞEHİR kilitli taş taşı, DOĞANŞEHİR kilitli parke taşı ustası, DOĞANŞEHİR kilitli parke fiyatları, DOĞANŞEHİR kilit taşı, DOĞANŞEHİR kilit zemin parke taşı ustasından teklif al!

 

DOĞANŞEHİR Kilitli Parke 

 Yollar, geniş meydanlar ve parklar gibi çok çeşitli alanların peyzaj mimarilerinin oluşturulması ve altyapı hizmetlerinin yerine getirilmesi adına gerçekleştirilen en önemli çalışmaların başında peyzaj düzenlemeleri gelmektedir.

            Bu gibi çalışmaların yapılmasında aktif rol oynayan işlemler arasında ise DOĞANŞEHİR kilitli parke sistemleri gelmektedir. Projelere uygun olarak istenilen standartlardaki her türlü kilitli parke döşeme çalışmalarını büyük bir ustalıkla gerçekleştirmekte olan firmamız, profesyonel ekip arkadaşları, tam donanımlı araç gereç ve ekipmanları ile kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

            Düz, kare, dairesel, baklava, çok kenarlı ve desenli DOĞANŞEHİR kilitli parke çeşitleri olmak üzere, talep edilen ölçülerde kısa sürede temin edilerek, kısa sürede döşenmektedir. Çevre düzenlemesi adına en şık ve modern görünümler elde edilmesine zemin hazırlayan bu uygulamalar vasıtasıyla tüm belediyecilik hizmetleri özenle yerine getirilmektedir.

 

            Klasik ve bordürlü su olukları, rampa parkeleri, fiyonklar, çimtaşı, kablo kanalları, şev taşları ve saksıları gibi çalışmaların da gerçekleştirildiği firmamızda, titiz bir işçilik ortaya koyularak uzun ömürlü kullanıma sahip yaşam alanları oluşturulmaktadır. Bunlara ek olarak çok çeşitli renk ve tasarımlarda Rustik, Gotik, Petra, Roma gibi dekoratif yer karoları, farklı ölçülerde briketler, büyük bordürler, bahçe bordürleri, kaldırım bordürleri ve harpuştalar ile park, bahçe ve yol düzenlemeleri adına ihtiyaç duyulan tüm uygulamalar adına pratik çözümler sunulmaktadır.

            Birbirinden değişik sanatsal tasarımlarda dekoratif duvar kaplamaları işlerinin de büyük bir itina ile yapıldığı firmamızda, antik beton parke, dekoratif engelli parke, kırma giyotin briket döşeme çalışmaları çok uygun işçilik ve birim metrekare fiyatlar ile kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir.

DOĞANŞEHİR Kilitli Parke Taşı Nedir?


Kaldırım taşları 2000 yılı aşkın bir süredir kullanılmaktadır. Eski Roma'da, bazı durumlarda hala kullanımda olan yolları inşa etmek için kullanılıyorlardı! Uzun ömürlü olduklarını kanıtladılar ve bu onları popüler bir yapı malzemesi yapan da bu.
DOĞANŞEHİR Kaldırım taşları genellikle tuğla, taş veya betondan yapılır. Ancak Cantera Stone, kireçtaşı, kaldırım taşı, bluestone ve arduvazdan yapılanlar gibi doğal taş kaldırım taşları da vardır.
Geçirimsiz bloklardır ve genellikle kumla ayarlanırlar. Eklemler kumla doldurulmuş olduğu için su aşağı doğru sızabilir.    
Parke taşlarının diğer kaldırım türlerine göre ayırt edici yönü, beton veya asfalt gibi tamamen sağlam bir yüzey oluşturmak için bir araya getirilmemesidir. Genellikle birbirine kenetlenir ve bir arada tutulurlar ve dayanıklıdırlar ve biraz esnek kalırken çok fazla trafik, aşınma ve yüzey basıncına dayanabilirler.
Böylece, çatlamaya eğilimli değildirler ve gerekirse kolayca değiştirilebilirler.

DOĞANŞEHİR Kilitli parke taşları her türlü uygulamaya ve bireysel gereksinimlere uygun çeşitli şekil ve ebatlarda parçalanır. Düz fayans yüzeyleri simüle ederek farklı tasarım ve desenlerde döşenebilirler.